předvýběr.cz

Tiskař - HP Indigo

Zveřejněno 08.09.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je členem největšího holdingu na trhu fotografických produktů v Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Tiskař – HP Indigo.

Náplň práce

  • obsluha digitálního tisku a dokončení

Požadujeme

  • polygrafické vzdělání,
  • praxe na HP Indigo nebo Xerox Iridesse vítána, avšak není podmínkou
  • základní znalost AJ nebo NJ
  • manuální zručnost
  • časovou flexibilitu
  • zájem učit se nové věci

Nabízíme

  • pracovní poměr nejprve na Dohodu o provedení práce s možností dále pokračovat na HPP
  • zázemí velké stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • vhodné i pro absolventy
  • příjemné, moderní a čisté pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • nadstandardní škálu zaměstnaneckých benefitů včetně 5 týdnů dovolené
  • stravování v místě pracoviště a příspěvek na stravování
  • dobré mezilidské vztahy a férové jednání
  • proplácení přesčasů
  • příspěvky na životní pojištění nebo penzijní spoření již po 1 roce pracovního poměru
  • po odpracování 1 roku 13. plat a další finanční odměny
  • masáže v místě pracoviště a další benefity
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: Praha 11 – Chodov, v blízkosti stanice metra