předvýběr.cz

Projektant strojních systémů

Zveřejněno 03.10.2019

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní služby v oborech: metro, tramvajové tratě, železniční tratě a stavby městské komunikace a silniční stavby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant strojních systémů.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce

  • Projektování v Autocadu a v profesních programech
  • Konzultace s klientem
  • Úpravy v průběhu projektu dle požadavků klienta
  • Koordinace a vedení projektu – spolupráce s kolegy
  • Projekční činnost je zaměřena na oblasti eskalátorů, výtahů, náhradních zdrojů, strojního vybavení hal a dílen

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici v oblasti strojních systémů
  • Znalost programu AutoCAD a profesních nástaveb
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B – výhodou
  • Anglický jazyk - výhodou

Nabízíme

  • Perspektivní, zajímavá a odpovědná práce na plný úvazek
  • Systematické vzdělávání a profesní rozvoj (externí workshopy, autorizace)
  • Motivační finanční ohodnocení, sociální program a bonusy
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Praha - Holešovice

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.