předvýběr.cz

Asistent/ka stomatologa

Zveřejněno 09.09.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje špičkové služby ve všech oborech stomatologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka stomatologa.

Náplň práce

  • 70% času činnosti zdravotnického charakteru: asistence, příprava ordinace, zhotovení RTG a CT snímků, práce s CAD/CAM systémem CEREC, dezinfekce, sterilizace
  • 30% času administrativní a organizační činnosti: komunikace s pacienty a dodavateli

Požadujeme

  • SŠ v oboru zdravotnictví nebo kurz zubní instrumentářky
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Nadstandardní přístup ke klientům
  • Flexibilitu a nasazení

Nabízíme

  • Zajímavou a rozmanitou práci, která Vás nebude nudit
  • Flexibilní plánování směn
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na vzdělávání (proplácíme jazykové kurzy apod.)
  • Nástupní příspěvek 10 000 Kč
  • Stravenky
  • Komfortní prostředí nové kliniky
  • Sick days
  • Dny volna navíc
  • Výbornou dopravní dostupnost
  • Mzdu od 35 000 Kč/měsíc
  • Místo výkonu práce: Praha 2 – Nové Město

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.