předvýběr.cz

Zkušební - vývojový technik/technička

Zveřejněno 27.09.2019

Pro našeho klienta, úspěšnou strojírenskou firmu, která se v Plzni zabývá výrobou zařízení pro filmový a televizní průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zkušební - vývojový technik/technička.

Náplň práce

  • Oživování a nastavování stejnosměrných pohonů malého výkonu (do 1000 W)
  • Servis u zákazníků
  • Zahraniční služební cesty

Požadavky

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru (vhodné i pro absolventy)
  • Znalost problematiky pohonů, regulační techniky a analogových regulátorů
  • Znalost AJ (alespoň částečná)
  • Znalost programování jazyka C++, Linux výhodou
  • Zkušenosti s DSP
  • Samostatnost při řešení problémů, časová flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Dobré pracovní a platové podmínky
  • Zaměstnanecké výhody (stravenky, týden dovolené navíc)
  • Místo výkonu práce: Plzeň