předvýběr.cz

Linux Administrátor

Zveřejněno 25.09.2019

Pro našeho klienta, českou kreativní společnost zabývající se profesionálně webdesignem, webhostingem a internetovým marketingem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Linux Administrátor.

Náplň práce

  • správa fyzických i virtualizovaných webhostingových serverů a dohled nad jejich provozem
  • spolupráce a pomoc od zkušených senior administrátorů
  • řešení požadavků klientů (úpravy konfigurací, práce s logy, pomoc při optimalizaci provozu aplikací, bezpečnost provozu..)
  • instalace a konfigurace serverů vč. HW strojů, provádění úkonů v datových centrech
  • možnost zapojení se do vývoje nástrojů a nových služeb

Co potřebujeme

  • dobrou znalost Linuxu, ideálně zkušenosti s distribucí Debian
  • znalost Apache, PHP, MySQL, postfix
  • orientaci v oblasti síťových aplikací, systémů a protokolů, zkušenost s konfigurací firewallu
  • výhodou znalost Ruby, programování v Shellu, základy PHP a dalších jazyků
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost a právní a morální bezúhonnost
  • komunikativnost a vstřícný přístup ke klientům

Oceníme

  • předchozí praxe z oboru webhostingu
  • (pozice je však vhodná i pro juniory, pokud se chcete webhostingu dlouhodobě věnovat)

Nabízíme

  • práce na HPP
  • plat 50 tis. + benefity
  • pracovní doba flexibilní, 40 hodin týdně
  • (pracujeme 3 týdny PO-PA 7-15/16-23 + 1 týden homeoffice pohotovost a víkendová služba)
  • zázemí stabilní firmy a možnost mnoho se naučit (povede Vás senior-administrátor)
  • prostor pro osobní i profesní růst a seberealizaci
  • neformální prostředí a prima kolektiv
  • Místo pracoviště: Praha 3 Žižkov