předvýběr.cz

Mechanik/Elektrotechnik

Zveřejněno 13.03.2019

Pro našeho klienta, společnost, která svým zákazníkům dodává sortiment LED osvětlení, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Mechanik/ Elektrotechnik.

Náplň práce

  • Práce s pokosovou pilou – příprava hliníkových profilů na míru
  • Letování vodičů a LED pásků
  • Příprava a expedice zakázek na míru
  • Zákaznické úpravy LED svítidel
  • Servis LED svítidel, výměny napájecích zdrojů a LED modulů

Požadujeme

  • Vyučení nebo vzdělání v oboru elektro
  • Praxe ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s letováním výhodou
  • Vyhláška č. 50 velkou výhodou
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Schopnost dodržovat stanovené postupy

Nabízíme

  • Práce ve společnosti pevně etablované na českém trhu
  • Možnost práce na HPP/IČO
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (13. Plat, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Školení, pomoc při získání/obnovení vyhlášky ze strany společnosti
  • Firemní akce
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Místo výkonu práce: Vestec (vytápěné dílny a skladové haly)