předvýběr.cz

Servisní technik - vratová technika

Zveřejněno 16.09.2019

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí profesionální vratovou techniku a její servis, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik – vratová technika.

Náplň práce

  • provádění servisní činnosti v Praze s nepravidelnými výjezdy v rámci celé ČR
  • technická podpora, opravy, uvedení zařízení do provozu u zákazníka
  • oprava sekčních vrat, průmyslových vrat, nákl. ramp (můstků), oprava a montáž závor, montáž regálů, oprava regálů, montáž markýz, oprava řezaček apod.
  • související administrativa (zakázkové listy, servisní protokoly, aj.)

Požadujeme

  • SOU nebo SOŠ v oboru elektro výhodou
  • znalost silnoproudých a slaboproudých rozvodů
  • vyhláška č. 50 (není podmínkou)
  • ŘP sk. B (zkušený řidič)
  • praxe v oboru vítána
  • časová flexibilita - jsme NON-STOP servis, výjimečné havarijní výjezdy v noci a o víkendech
  • logické uvažování, schopnost řešit věci operativně
  • manuální zručnost
  • vedení malého týmu lidí
  • příjemné vystupování
  • loajalita vůči zaměstnavateli
  • odpovědnost za svěřené věci (nářadí, auto, mobil,…)
  • možnost občasné práce z domova
  • flexibilní začátek i konec pracovní doby
  • nástup možný ihned

Nabízíme

  • práce na ŽL/HPP
  • mzda 20 000 – 50 000 Kč dle schopností a odpracovaných výkonů
  • bonusové odměny
  • mobilní telefon
  • služební automobil
  • notebook
  • možnost kariérního růstu
  • sídlo společnosti: Praha
  • místo výkonu práce: Česká republika