předvýběr.cz

Junior Servisní IT Technik

Zveřejněno 12.09.2019

Pro našeho klienta, servisní středisko v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné uchazeče na pozici Junior Servisní IT Technik. Klient je stabilní společnost poskytující IT služby pro široké spektrum zákazníků v České republice.

Jaká bude tvoje pracovní náplň

  • Zajištění služby správy datových center zákazníka
  • Zajištění služby správy ve všech technických místnostech zákazníka
  • Profylaxe na datových sálech a v technických místnostech – kontrola pořádku, kabeláže a zařízení
  • Pravidelné kontroly, evidence případných nedostatků a zajištění jejich odstranění pomocí servisních partnerů objednaných zákazníkem
  • Zajištění řádného chodu datových center a technických místností
  • Dokumentace, evidence a reporting
  • Správa a údržba dat monitoringu zákazníka

Co nabízíme

  • Práci v příjemném malém týmu, kde vás kolegové řádně zapracují a se vším rádi pomohou
  • Bonusy/prémie
  • Místo výkonu práce v Mladé Boleslavi
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick days)
  • Stravenková karta
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Dotovaná Multisport karta
  • Výhodný program SIM karet
  • Výuka anglického jazyka, vzdělávání
  • Jednorázový příspěvek na dopravu
  • Pracovní výročí, firemní akce
  • Nástup dohodou

Co požadujeme

  • SŠ nebo vyučení v oboru Elektrotechnika
  • Práce na PC (MS Office, MS Outlook, IE, …)
  • Vyhláška 1978/50 Vám bude výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci a výkresové dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Po zapracování ochotu držet pohotovosti