předvýběr.cz

Elektrikář

Zveřejněno 25.02.2019

Pro našeho klienta, rychle se rozvíjející společnost se závodem na recyklaci elektroodpadu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektrikář Jihlava.

Požadavky

  • SOU/SOŠ/SŠ elektrotechnického směru
  • Kvalifikaci pro práci s elektrickými zařízeními - dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. - §6
  • Zkušenosti s údržbou a opravami strojů ve výrobní společnosti
  • Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost a technické myšlení
  • Schopnost práce s technickou dokumentací
  • Schopnost pracovat s PLC v servisním režimu
  • Znalost práce na PC

Náplň práce

  • Seřizování a údržba vybavení strojů
  • Diagnostika závad na strojích a opravy výrobního zařízení
  • Vykonávání preventivní údržby strojů
  • Tvorba technické dokumentace

Nabízíme

  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Nadstandartní benefity
  • Možnosti odborného růstu
  • Zázemí a jistotu moderní, úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti
  • Práce ve jednosměnném pracovním režimu (7:00 - 15:30)
  • Nástup: ihned
  • Sídlo společnosti: Jihlava

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.