předvýběr.cz

Projektový manager - lektor

Zveřejněno 09.09.2019

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje široký rozsah služeb v oblasti moderních výukových technologií, hledáme vhodné kandidáty, kteří hledají možnost seberealizace v prostředí malé přátelské firmy, na pozici Projektový manager - lektor.

Náplň práce

  • prezentace moderních školních pomůcek na seminářích - digitální výukové technologie
  • komunikace s učiteli

Požadujeme

  • vzdělání: SŠ/VŠ technického nebo pedagogického směru (výhodou)
  • jazyky: Anglický jazyk (výhodou)
  • kladný vztah k IT technologiím
  • kreativní osoba s citem pro komunikaci
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • možnost práce na HPP (DPP, IČO)
  • služební telefon, PC
  • služební automobil (i pro soukromé účely)
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • místo výkonu práce: Praha 10 - Vršovice