předvýběr.cz

Pracovník v nástrojárně - údržba forem

Zveřejněno 02.09.2019

Pro našeho klienta, společnost, která má více než 25 let zkušeností s výrobou lisovacích forem a výrobou plastových komponentů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník v nástrojárně – údržba forem.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojního zaměření - vyučen v oboru
  • Praxe v oboru výhodou
  • Dobrá orientace v technických výkresech
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, přesnost, preciznost
  • 2 - směnný provoz

Náplň práce

  • Údržba a opravy forem na vstřikování plastů (demontáž, čištění, kontrola)
  • Odstraňování závad, zajištění náhradních dílů
  • Dodržování technologických postupů a harmonogramu prací
  • Práce s technickou dokumentací
  • Měření a kontrola dílů
  • Práce v týmu 5 lidí

Nabízíme

  • Práci na HPP v prosperující firmě
  • Čisté pracovní prostředí v nové, klimatizované hale
  • Odborná školení
  • Velmi dobrý kolektiv
  • Nástupní plat 25 – 35 000 Kč/měsíčně
  • Stravenky
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce- Praha-Běchovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.