předvýběr.cz

Obchodník servisního oddělení

Zveřejněno 30.08.2019

Pro našeho klienta, dodavatele systémů požární ochrany, hledáme nového kolegu na pozici Obchodníka servisního oddělení.

Náplň práce

  • zpracovávání cenových nabídek na opravy, servis, příprava návrhů servisních smluv, zadávání požadavků do výroby
  • komunikace se zákazníkem - mailem, telefonicky, osobní setkání
  • komunikace s techniky a odděleními napříč firmou
  • získávání nových zákazníků v návaznosti na zrealizované zakázky naší firmou
  • účast na tvorbě ceníků
  • technická podpora zákazníkům

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • znalost MS Office
  • technické povědomí, schopnost orientace v technických výkresech
  • samostatnost, pečlivost, rozhodnost, odpovědnost, organizační schopnosti, flexibilita i časová
  • řidičský průkaz skupiny B
  • čistý trestní rejstřík
  • ochota cestovat v rámci ČR

Výhodou bude, pokud budete mít

  • znalost vratové techniky
  • odborná způsobilost dle § 11 Zákona o požární ochraně
  • Aj na komunikativní úrovni
  • znalosti z oboru požární ochrany staveb

Nabízíme

  • stálá práce v příjemném kolektivu se zázemím rodinné firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení vč. 13. platu
  • odměny dle výkonů - provizí systém
  • týden dovolené navíc
  • 4x sick days
  • možnost home office
  • pružná pracovní doba
  • možnost stravování v sídle firmy s 55% příspěvkem zaměstnavatele
  • neformální prostředí
  • kulturní a sportovní akce v rámci firmy
  • možnost volby dalších benefitů
  • okamžitý nástup
  • odborné zaškolení v sídle firmy i u zákazníků
  • sídlo společnosti Klecany

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.