předvýběr.cz

SERVISNÍ TECHNIK – CHEMIK

Zveřejněno 26.08.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu, prodej a aplikaci speciálních chemikálií pro úpravu technologických vod v průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK – CHEMIK.

Náplň práce

  • aplikační servis u zákazníků po celém obchodním teritoriu společnosti (ČR + SR) – 80%
  • práce z home-office (servisní zprávy, korespondence, vyhodnocování měřených dat) – 20%

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání v chemickém oboru nebo adekvátní praxi (min. 5 let)
  • praxe v průmyslu min. 2 roky
  • řidičský průkaz sk. B s praxí (výpis z karty řidiče)
  • znalost technického AJ na komunikační úrovni
  • dobrá znalost práce s PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, internet)
  • praktická laboratorní zručnost
  • bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)
  • dobrý zdravotní stav bez omezení pro práci v nebezpečném prostředí
  • časová flexibilita (cestování, proměnlivá pracovní doba)
  • samostatnost i schopnost týmové práce, pracovní stabilita, komunikační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • různorodou práci v malém zkušeném týmu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost odborného růstu
  • služební automobil (i k soukromým účelům)
  • notebook, mobilní telefon
  • dodatková dovolená
  • zaměstnanecké výhody (sick days, příspěvek k penzijnímu spoření ad.)