předvýběr.cz

Zástupce provozního

Zveřejněno 26.08.2019

Pro našeho klienta, provozovatele tří e-shopů, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Zástupce provozního.

Hledáme zodpovědného a pracovitého člověka, který se chce učit nové věci a svoji práci si dokáže zorganizovat.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s prací ve skladu
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office), znalost práce v programu Pohoda výhodou
  • Příjemné vystupování a prozákaznický přístup
  • Časová flexibilita
  • Samostatnost, ale i schopnost týmové práce

Náplň práce

  • Vyřizování požadavků a objednávek od zákazníků
  • Komunikace s dodavateli
  • Kompletace zboží
  • Objednávání zboží a materiálu do skladu
  • Zodpovědnost za organizaci skladu
  • Občasný záskok na výdejně

Nabízíme

  • Práce v přátelském kolektivu lidí
  • Práce na HPP (případně možnost IČO)
  • Řádné zaškolení
  • Dlouhodobá spolupráce a kariérní růst
  • Roční pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
  • Firemní tarif (internet, neomezené volání a SMS)
  • Roční odměny ve výši 13. platu
  • Dotované náklady na dopravu MHD, dálniční známku
  • Bezplatné firemní parkování
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Výkon práce: Praha 8