předvýběr.cz

Business Development Manager - elektrotechnika

Zveřejněno 23.08.2019

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, působící v oblasti elektrických instalací, datových rozvodů a UPS, hledáme vhodné kandidáty na pozici Business Development Manager - elektrotechnika, kteří můžou nabídnout znalosti a zkušenosti z oblasti elektrotechniky – NN jištění a případně přípojnicových rozvodů a NN transformátorů .

Náplň práce

  • Odpovědnost za rozvoj prodeje produktů
  • Spolupráce s obchodním týmem při realizaci projektů
  • Příprava strategie, jak posílit pozici společnosti na trhu v oblasti malého a velkého jištění a její realizace
  • Spolupráce s obchodním týmem při uvádění nových produktů
  • Účast na významných projektech
  • Návštěvy obchodních partnerů

Požadujeme

  • VŠ, SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Prokazatelnou praxi v oblasti produktového marketingu nebo obchodu s NN jištěním
  • Dobrou znalost práce na PC (Excel, PowerPoint)
  • Znalost CAD programů – výhoda
  • Komunikativní znalost AJ – komunikace s centrálou společnosti a práce s texty
  • ŘP sk. B

Oceníme

  • Když do našeho týmu přispějete svým osobním zápalem
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Ochotu přinášet nové myšlenky a dobrou náladu

Nabízíme

  • Zajímavou práci v nadnárodní firmě, kde si však neděláme život zbytečně komplikovaný a kde je cesta od nápadu k realizaci překvapivě rychlá
  • Atraktivní práci v příjemném kolektivu
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Sídlo společnosti Praha 8 – Karlín

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.