předvýběr.cz

Hlavní účetní - Praha 8

Zveřejněno 23.08.2019

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost s 15 letou tradicí, která je jedním z lídrů svého oboru, hledáme do týmu kolegyni/kolegu na pozici Hlavní účetní – Praha 8.

Nabízíme

  • Samostatnou a odpovědnou práci v moderní klidném prostředí
  • Zázemí stabilní společnosti s tradicí
  • Velmi atraktivní a zajímavý obor
  • Ohodnocení odpovídající kvalifikaci a odpovědnosti
  • Malý tým spolupracovníků v oblasti účetnictví, daní, auditu…
  • Vlastní kancelář, notebook, mobil
  • Slevy na produkty firmy, MultiSport
  • Pravidelnou pracovní dobu

Náplň práce

  • Kompletní vedení podvojného účetnictví (účtování na střediska a zakázky)
  • Zpracování přiznání k DPH, Kontrolního hlášení, Souhrnného hlášení, silniční daně a daně z příjmů právnických osob
  • Sestavení kompletní účetní závěrky a inventarizace účtů, příprava podkladů pro auditora
  • Úkolování a kontrola menšího týmu účetních
  • Reportování vedení společnosti
  • Spolupráce a komunikace s auditory a poradenskými společnosti

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi se samostatným vedením účetnictví min. 3 roky
  • Přehled o daňových aspektech
  • Bezúhonnost, beztrestnost
  • Znalost práce na PC, znalost účetních systémů Money, Pohoda nebo Helios výhodou, ne podmínkou