předvýběr.cz

Operátor lakovny a montáže

Zveřejněno 22.08.2019

Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu plastových dílů pro automobilový průmysl se sídlem Praha – východ, hledáme nové zaměstnance na pozici Operátor lakovny a montáže.

Náplň práce

  • Navěšování a svěšování dílů na dopravníkový pás lakovací linky
  • Kontrola, montáž a balení dílů na malých montážních linkách
  • Finální vizuální kontrola vyrobených dílů dle návodky

Požadujeme

  • Minimálně základní vzdělání
  • Praxe je výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

  • Vhodné i pro absolventy
  • Pravidelnou pracovní dobu bez víkendových směn
  • Benefity: stravenky 100 Kč, 5 týdnů dovolené, 1.500 Kč měsíčně na volný čas, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rehabilitace zdarma, roční prémie, příspěvky na letní tábory dětí, firemní svoz a rozvoz, náborový příspěvek 10.000 Kč, zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Spolupráci na HPP na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce - Jirny, Praha - východ

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.