předvýběr.cz

Prodejce bytových doplňků a nábytku

Zveřejněno 21.08.2019

Pro našeho klienta, předního prodejce nábytku a bytových doplňků v Evropě, který nabízí zákazníkům nejširší sortiment kvalitních produktů z oblasti bydlení na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejce bytových doplňků.

Náplň práce

  • Aktivní komunikace se zákazníkem, navázání vztahu
  • Odborné poradenství, nacházení řešení, doplňkový prodej
  • Přesvědčivé argumentování výhod, uzavření oboustranně výhodného obchodu
  • Zajištění a péče o vystavené zboží, dokonalá prezentace.
  • Zajištění běžného chodu oddělení (příjem a vybalování zboží, doplňování regálů
  • prodej)
  • Nerovnoměrná pracovní doba, práce i o víkendech

Požadujeme

  • Silnou osobnost s orientací na zákazníka
  • Schopnost obchodní argumentace a ochotu se správně zeptat na potřebu zákazníka
  • Samostatnost a schopnost si určit priority a zorganizovat práci
  • Komunikativnost a umění upoutat pozornost
  • Pozitivní přístup k zákazníkům a příjemné vystupování - aktivní komunikace se zákazníkem
  • Zkušenosti a praxi s prodejem je při zapracování výhodou

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Stravenky
  • Zajímavé provize z prodaného zboží
  • Věrnostní volno co rok, to den navíc
  • Zaměstnanecké slevy na zboží Kika¨
  • Bezplatná pomoc ve složitých životních situacích poradenskou agenturou ELA
  • (právo, psychologie, zdraví a zdravotní životní styl, finanční oblast)
  • Krásné a moderní pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Praha-Čestlice (7 minut přímím autobusem od stanice metra Opatov)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.