TECHNICKÝ DOZOR (specializace mosty nebo pozemní komunikace)

Zveřejněno 21.08.2019

Pro našeho klienta, nezávislou projektovou a konzultační společnost v oblasti dopravní infrastruktury působící na trhu více než 25 let hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNICKÝ DOZOR (specializace mosty nebo pozemní komunikace).

NÁPLŇ PRÁCE

  • kontrola průběhu stavebních prací na přidělených stavebních objektech v souladu se smlouvou o dílo a všemi relevantními právními a technickými předpisy
  • projednávání, připomínkování a odsouhlasení dokumentace zhotovitele
  • účast na jednáních se zadavateli, zhotoviteli a dotčenými orgány státní správy

POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání – stavební obor, VŠ – výhodou
  • praxi v oboru dopravních staveb alespoň 2 roky, ideálně jako technický dozor, stavbyvedoucí, stavební technik, projektant
  • autorizace v oboru „mosty“ nebo „pozemní komunikace“ - výhodou
  • oprávnění pro výkon stavebního dozoru na stavbách pozemních komunikacích nebo mostech a inženýrských konstrukcích – velkou výhodou
  • důslednost a systematičnost v běžných činnostech
  • odpovědnost a pečlivost, zájem o obor
  • schopnost efektivní a korektní komunikace s investorem i zhotovitelem stavby
  • orientaci v legislativě, oborových předpisech a systému výstavby dopravní infrastruktury
  • orientaci v technické dokumentaci
  • odpovídající znalost práce s výpočetní technickou
  • řidičský průkaz a ochotu cestovat
  • ochotu odborně se vzdělávat
  • odbornou zdatnost, případně velkou chuť učit se

NABÍZÍME

  • práci na HPP ve stabilní a perspektivní české společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností a kvalifikace
  • možnost ovlivnit průběh největších dopravních staveb v České republice
  • prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • mobilní telefon i k soukromým účelům a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • pružnou pracovní dobu
  • odborné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
  • 5.000 Kč ročně pro osobní rozvoj dle své potřeby
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • možnost poskytnutí půjčky
  • možnost ubytování
  • možnost kariérního růstu
  • podporu v osobním i profesním růstu
  • přátelskou a neformální firemní kulturu
  • po ukončení konkrétního projektu se předpokládá, dle možností, Vaše uplatnění na jiné zakázce v rámci regionu
  • v případě Vašeho zájmu se můžete zapojit i do dalších konzultačních činností útvaru a pomoci je rozvíjet
  • obáváte se, že máte málo zkušeností, ale obor Vás zajímá a chcete se v něm rozvíjet, pak je nabídka vhodná i pro Vás, ozvěte se a dostanete šanci učit se a růst vedle zkušených kolegů
  • sídlo firmy: Brno
  • místo výkonu práce: okolí Velkého Meziříčí