předvýběr.cz

Asistent/ka

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou, prodejem, montáží a servisem zabezpečovací techniky a kamerových systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Asistent/ka.

Náplň práce

  • Zpracování administrativy
  • Příprava dokladů pro účetní – zapisování dokladů do systému Pohoda
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Vedení docházky – příprava pro mzdy
  • Vedení pokladny
  • Přebírání pošty

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • ŘP skup. B
  • Zkušenost se softwarem Pohoda výhodou
  • Praxe není podmínkou
  • Komunikativnost, pracovitost, pečlivost

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Zaškolení
  • Možný zkrácený úvazek – dle domluvy
  • Práce je vhodná pro absolventy, studenty VŠ, maminky na mateřské dovolené
  • Možnost občasné práce z domova – dle domluvy
  • Pracovní doba dle dohody
  • Benefity dle domluvy
  • Plat 25 – 30 000,-
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Praha 4 - Michle