předvýběr.cz

Pracovník na prodejně – odbyt

Zveřejněno 08.08.2019

Pro našeho klienta, společnost zabývající se dodávkou a servisem čerpací techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Pracovník na prodejně – odbyt.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Přijímání zákazníků na prodejně
  • Konzultace jejich potřeb, technické poradenství
  • Prezentace řešení a produktů
  • Samotný prodej produktů
  • Fakturace
  • Telefonické poradenství v rámci prodejny

POŽADUJEME

  • Min. vyučen v technickém oboru - elektro, instalatér - topenář a pod.
  • Praxi na obdobné pozici v technickém oboru - výhodou
  • Praxi v oboru čerpadel, čerpací techniky – velkou výhodou
  • Odvahu mluvit se zákazníky osobně i telefonicky a schopnost nabízet a prodávat
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Uživatelskou znalost práce s počítačem

NABÍZÍME

  • Samostatnou práci na HPP ve stabilní české společnosti s 28 – letou tradicí na trhu
  • Platové ohodnocení dle schopností a zkušeností
  • 13. plat – dle zisků společnosti
  • Kompletní zaškolení a podporu kolegů
  • Moderní pracoviště a přátelský kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Hodinovou přestávku na oběd
  • 3 dny sick day
  • Parkování u firmy na vlastním parkovišti
  • Místo pracoviště: Brno