předvýběr.cz

Marketingový/á specialista/ka

Zveřejněno 01.02.2019

Pro našeho klienta, českou společnost, která působí na trhu již 25 let a jejímž hlavním předmětem činnosti je velkoobchodní distribuce produktů spotřební elektroniky a počítačového příslušenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Marketingový/á specialista/ka.

Požadavky

  • Vzdělání: SŠ/VŠ
  • Orientace v oboru: marketing, internet, webové aplikace
  • Praxe na pozici nebo v oboru min 1 rok, ideální je praxe v podpoře pro reklamní nebo marketingovou agenturu apod.
  • Znalost českého a anglického jazyka
  • Výborné komunikační schopnosti

Náplň práce

  • Marketing, tvorba marketingových akcí, vyhledávání nových produktů a přímá komunikace s dodavateli
  • Částečná administrace webových stránek, zadávání inovací webových stránek
  • Provádění marketingové komunikace směrem k zákazníkům (ne však přímý kontakt)
  • Účast na veletrzích a příprava firemního stánku
  • Komunikace se zahraničními dodavateli
  • Kompetence ve tvoření portfolia nabízených produktů

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Fixní plat + čtvrtletní bonus podle dosažených výsledků
  • Možnost profesního růstu
  • Benefity: mobil, notebook, stravenky, firemní akce, 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Praha 8

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.