předvýběr.cz

Analytik/Statistik

Zveřejněno 05.08.2019

Pro našeho klienta, moderní marketingovou organizaci hlavního města Prahy, jejímž posláním je péče o rozvoj domácího i zahraničního cestovního ruchu v české metropoli, hledáme vhodného kandidáta na pozici Analytik/Statistik.

Náplň práce

  • sledování statistik příjezdů zahraničních a domácích návštěvníků do Prahy
  • marketingové průzkumy, sledování vnímání destinace Praha na jednotlivých zahraničních trzích
  • příprava podkladů, dat, pravidelných reportů, informací, analýz týkajících se incomingového cestovního ruchu v Praze
  • vyhodnocení potenciálního přínosu kampaní, akcí, inzerce v zahraničí a ČR
  • příprava podkladů k realizaci kampaní
  • tvorba infografiky, přehledů, ucelených souhrnů údajů o příjezdovém cestovním ruchu v Praze
  • účast na seminářích, workshopech v ČR i zahraničí
  • spolupráce s ostatními subjekty cestovního ruchu, regiony, Českým statistickým úřadem, Magistrátem hl. města Prahy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti statistiky nebo SŠ s odpovídající praxí
  • schopnost práce s daty
  • analytické i syntetické myšlení
  • znalost statistických a analytických programů výhodou
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • znalost českého jazyka – na úrovni rodilého mluvčího, včetně písemného projevu
  • dobrá znalost Prahy, zájem o dění ve městě
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • pečlivost, ochota a schopnost učit se nové dovednosti

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příjemný pracovní kolektiv
  • pracoviště Praha 5 v blízkosti metra Anděl
  • zajímavou a různorodou práci s možností seberealizace
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, home office, sick day, vzdělávací semináře/školení
  • nástup ihned

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.