předvýběr.cz

TECHNIK - KONTROLOR

Zveřejněno 05.08.2019

Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí v oblasti speciální výroby prototypů především pro automobilový průmysl, ale i pro další odvětví, hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNIK - KONTROLOR.

Pokud se vám líbí auta a byli jste na nějakém autosalonu a s láskou jste si hladili nárazník či světla nového auta, mohl to být váš první kontakt s naším klientem. Vítejte v budoucnosti!

Vaše náplň práce

  • vstupní, mezioperační a výstupní kontrola výrobků
  • práce s měřícím zařízením (CMM)
  • zpracování kontrolní dokumentace
  • spolupráce s ostatními odděleními ve firmě
  • komunikace se zákazníky
  • řešení reklamací

Požadujeme

  • vzdělání ve strojírenském oboru (znalost měřících postupů) výhodou
  • orientace v technické dokumentaci
  • praxe není podmínkou – vhodné i pro absolventy technických oborů
  • smysl pro detail
  • komunikativnost
  • cizí jazyk není podmínkou
  • PC – MS Office, CAD výhodou

Nabízíme

  • zajímavou práci v moderní rostoucí firmě, která pracuje s moderními technologiemi
  • možnost rozvíjet se v oblasti realizace RAPID PROTOTYPING
  • motivační ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • možnost kariérního růstu ve firmě a vzdělávání v oboru
  • flexibilní pracovní dobu
  • prostředí progresivní rodinné firmy
  • pracovní benefity
  • pracoviště Ondřejov - Praha východ

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.