předvýběr.cz

Asistent/ka obchodního oddělení s polštinou

Zveřejněno 01.08.2019

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící přírodní léčiva a certifikovanou přírodní kosmetiku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka obchodního oddělení s polštinou.

Náplň práce

  • Administrativní a organizační zajištění chodu obchodního oddělení pro polský trh
  • Zpracování obchodních případů (objednávky, fakturace, komunikace se skladem, obchodními partnery, řešení reklamací atd.)
  • Spolupráce s kolegy/obchod. partnery či koncovými zákazníky v polském jazyce na každodenní bázi
  • Příprava podkladů či zpracování a vyhodnocení reportů pro obchodní oddělení
  • Práce s interními systémy
  • Reporting vedoucímu zákaznického servisu CZ/SK/PL

Požadujeme

  • Velmi dobrá znalost českého/slovenského a polského jazyka nutností
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou, obchodní zaměření výhodou
  • Pečlivý, zodpovědný a systematický přístup k plnění zadaných úkolů
  • Příjemné vystupování po telefonu a kultivovaný písemný projev
  • Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
  • Aktivní a pozitivní přístup k práci, ochotu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu
  • Znalost práce s PC a dobrou znalost práce s MS Office (práce s daty)

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práce na HPP, možnost zkráceného úvazku
  • Pozice vhodná pro absolventy, studenty posledního ročníku VŠ, maminky na mateřské dovolené
  • Nástup možný ihned anebo dohodou
  • Otevřenou firemní kulturu a práci v malém týmu doprovázenou hodnotami firmy
  • Práci se špičkovými ekologickými výrobky
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu (odborná školení, jazykový kurz)
  • 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky v plné výši hrazené zaměstnavatelem, slevy na produkty Weleda, mobilní telefon i pro soukromé účely, flexibilní pracovní doba a další benefity
  • Místo pracoviště: Praha 5 - Smíchov