předvýběr.cz

Manažer/ka kvality - sociální služby

Zveřejněno 25.07.2019

Pro našeho klienta, organizaci působící ve zdravotní a sociální péči, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer/ka kvality - sociální služby.

Popis pracovní pozice

  • odpovědnost za bezporuchový chod úseků zdravotní a sociální péče
  • řízení vedoucích pracovníků i úseků (vedoucí ošetřovatelské péče, vedoucí sociální péče, sociální pracovnice,…)
  • odpovědnost za profesionální, etické a empatické poskytování sociálních služeb
  • kontrola kvality sociální a ošetřovatelské péče poskytované klientům
  • plánování rozvoje a zvyšování kvality
  • organizace a zajišťování odborného vzdělávání sociálních pracovníků
  • zpracování metodických materiálů a směrnic v souladu s SQSS
  • rozvoj sociálně terapeutických a aktivizačních činností
  • rozvoj individuální péče a aktivit u klientů
  • organizování společenských akcí směřujících ke klientům

Požadujeme

  • VŠ (obory sociální oblast, zdravotně sociální oblast) vzdělání
  • pracovní zkušenosti v sociálních službách
  • znalost legislativy v sociálních službách
  • znalost standardů kvality sociálních služeb
  • flexibilitu
  • komunikační dovednosti, empatii, vstřícnost, respektování věku cílové skupiny uživatelů
  • důslednost, spolehlivost, flexibilita
  • uživatelskou znalost práce s PC (kancelářské programy)
  • praxi ve vedení týmu
  • praxi v pobytové sociální službě
  • odolnost vůči stresu
  • loajalitu

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok (při oboustranné spokojenosti lze změnit na dobu neurčitou)
  • perspektivní zaměstnání v oblasti služeb pro seniory
  • příjemné pracovní prostředí v úzkém kolektivu zaměstnanců
  • práce v týmu, možnost uplatnit vlastní nápady a projekty, další odborné vzdělávání
  • možnost stravování
  • benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb
  • telefon, tablet
  • Místo pracoviště: Dobřichovice