předvýběr.cz

Frontend Developer

Zveřejněno 18.04.2019

Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí komplexní webové systémy zaměřené na získávání, přenos a inteligentní zpracování informací v reálném čase, hledáme v současné době vhodné kandidáty na pozici Frontend Developer.

Náplň práce

  • Webcoding - HTML5, CSS
  • Frontend development - javascript, react, mobx
  • Možnost zapojit se také do UX, Grafický design, Použitelnost

Požadujeme

  • Dobrou znalost HTML 5, CSS, JS
  • Praxe min. 1 rok
  • Základní znalost anglického jazyka

Výhodou

  • Vývojářské zkušenosti s React
  • Zkušenosti s build a package managementem (webpack, npm...)
  • Zájem o UX

Nabízíme

  • Stabilní zázemí české firmy
  • Získáte možnost pracovat na zajímavých projektech které dávají smysl
  • Budete mít velkou volnost pro vlastní invence a nápady
  • Agilní metodika vývoje
  • Využití nejnovějších technologií
  • Pružná pracovní doba s možností home-office
  • Benefity: telefon s neomezeným paušálem, technologická školení, firemní angličtina, čerstvé ovoce, sportovní aktivity či outdoorové akce
  • Dobrá dostupnost od metra
  • Místo výkonu práce: Praha 8