předvýběr.cz

Operátor skladu

Zveřejněno 23.07.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřena na výrobky do oblasti opravárenství, údržby a technického čištění, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor skladu.

Náplň práce

  • Přijímání zboží, kontrola dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících zboží
  • Ukládání, kontrola a skladování zboží
  • Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
  • Aktualizace údajů o zásobách, vedení záznamů o pohybu zásob a přehledu o zásobách zboží
  • Kompletace dokladů k expedici, míchání, plnění obalů, tisk a lepení etiket, objednávání přepravy

Požadujeme

  • Min. vyučení
  • OZP – potvrzení o invaliditě – podmínkou
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou ne podmínkou

Nabízíme

  • Stabilní a perspektivní práci v rostoucí české společnosti s 18 – letou tradicí na trhu
  • Zkrácený úvazek – 6 hodin denně, 8:00 - 14:30 hod
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Proplácení přesčasů
  • Místo výkonu práce: Praha 9 - Běchovice

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.