předvýběr.cz

Zámečník/údržbář

Zveřejněno 22.07.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu plastových tvarových dílů a obalů s vynikající kvalitou, hledáme kandidáta na pozici Zámečník/údržbář.

Náplň práce

  • Analýza a odstraňování poruch u lisů a fréz
  • Provádění běžné údržby a oprav strojů
  • Plnění plánu údržby
  • Péče o výrobní zařízení
  • Opravy, přestavby a optimalizace výrobních zařízení
  • Zodpovědnost za provozuschopnost strojního zařízení

Požadujeme

  • Úplné odborné vzdělání v oboru mechatronik, automechanik, elektromechanik nebo automatizační technik
  • Víceleté odborné zkušenosti v oboru udržování strojů
  • Praxe v řízení obsluhy strojů
  • Časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, zručnost
  • Základní znalost NJ
  • Směnný provoz 12 hodin (pouze denní)

Nabízíme

  • Stravenky (100,- Kč)
  • Unišek 500,- měsíčně pokud zaměstnanec nenavštívil lékaře
  • Náborový příplatek 10.000 po odpracování 1 roku
  • Rizikový příplatek 10 % minimální mzdy
  • Bonus max 2000 měsíčně v závislosti na hospodářském výsledku (po čtvrtletích se přepočítává) - momentálně v plné výši
  • Příspěvek na cestování 1000 - 2000 Kč měsíčně podle vzdálenosti (nejvyšší při vzdálenosti vyšší, než 30 km)
  • Výkonnostní prémie
  • Místo výkonu práce-Krupka