předvýběr.cz

Fakturant/ka - Praha 4

Zveřejněno 11.07.2019

Pro našeho klienta, bytové družstvo se sídlem na Praze 4, hledáme vhodné kandidáty na pozici Fakturant/ka - Praha 4 pro SVJ a BD.

Požadujeme

  • Úplné středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Znalost účetního systému Sysel, Domovník je výhodou
  • Zkušenost s účtováním mezd a znalost mzdové problematiky je výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost

Náplň práce

  • Administrativa spojená s vedením účetnictví pro SVJ a BD
  • Vyúčtování služeb
  • Zpracování daňového přiznání k dani z příjmu
  • Fakturace
  • Komunikace a osobní kontakt s klienty

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr i částečný úvazek
  • Malý kolektiv (10 zaměstnanců)
  • Možnost částečné práce z domova (vhodné pro maminky s dětma i aktivní důchodce)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.