předvýběr.cz

Seřizovač výrobní linky

Zveřejněno 10.07.2019

Pro našeho klienta, předního světového poskytovatele plastových potrubních systémů pro obytné, nebytové a stavební projekty, hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovače výrobní linky.

Náplň práce

  • seřizování a údržba strojů spojená s výrobním procesem
  • provádění najetí a ukončení výroby
  • kontrola kvality výrobků - zapisování mezioperační kontroly do PC
  • dodržování hospodárnosti při najíždění nového výrobku
  • vedení evidence parametrů strojů

Požadujeme

  • minimálně vyučení
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz VZV výhodou
  • znalost výrobních procesů výhodou
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • práci v prosperující a stále se rozvíjející firmě
  • příspěvek na stravování s využitím vlastní jídelny
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • motivační finanční ohodnocení
  • benefitový program Kafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění a pojištění proti škodě
  • 25 dnů dovolené na kalendářní rok
  • nástup možný ihned
  • zdarma svozový autobus Neratovice – Horní Počernice a zpět
  • 12ti hodinové směny
  • Místo výkonu práce: Praha 9

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Vás v nejbližší době kontaktovat.