předvýběr.cz

Samostatný/á finanční účetní - Brno

Zveřejněno 08.07.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá kompletním vedením účetních, daňových a mzdových agend firem, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Samostatný/á finanční účetní – Brno.

Pracovní náplň

  • vedení účetnictví v souladu s českými účetními předpisy (mimo mezd)

Co požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • komplexní orientaci v účetní a daňové problematice
  • praxi na obdobné pozici - výhodou
  • vynikající znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, účetní systémy)
  • řidičský průkaz skupiny B - výhodou
  • znalost AJ/NJ - výhodou
  • orientace v účetním systému POHODA - výhodou

Co nabízíme

  • zajímavou a samostatnou práci na HPP ve stabilní české společnosti s více než 20 – letou působností v oboru.
  • platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • možnost dalšího odborného rozvoje
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • možnost homeoffice – dle domluvy
  • příjemné pracovní prostředí
  • řadu firemních benefitů
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup ihned nebo dohodou
  • pracoviště: Brno