předvýběr.cz

BI Konsultant

Zveřejněno 04.07.2019

Pro našeho klienta, českou společnost patřící mezi evropské špičky v oblasti Business Intelligence řešení, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici BI Konsultant.

Náplň práce

  • role konzultanta v oblasti BI
  • sběr požadavků, jejich analýza a návrh řešení
  • vývoj obchodního řešení a aplikací – se zaměřením na podporu zavádění nových analytických nástrojů a technik na podporu obchodních rozhodnutí týkajících se modelové strategie, analýzy dat, regrese dat, vizualizace, plánování a integrace nových konceptů pro zlepšení ziskovosti, prognózování, optimalizace, plánování
  • analýza dat pomocí SQL - dobrá znalost relačních databází a zkušenosti s prováděním pokročilé analýzy dat a testování pomocí SQL / T-SQL v MS SQL Serveru
  • Microsoft Azure – implementace tvorby nových technologií date lake a aplikací souvisejících s obchodem a výrobními daty - spojené s modelováním profitability
  • kvalita zdrojových dat - implementace techniky kvality / přípravy dat, aby byla zajištěna udržitelnost a vysoká kvalita aplikací pro optimalizaci, vizualizaci a analytické aplikace
  • práce s pokročilými analytickými nástroji SAS pro řízení optimální skladové zásoby

Požadujeme

  • bakalářský titul
  • minimální praxe 2 - 5 let v oboru
  • 1+ let zkušeností s vizualizací dat a vývojem dashboardů pomocí Power BI nebo podobného nástroje
  • 2+ let zkušenosti s SQL a komplexní pochopení konceptů RDMBS
  • dokonalé komunikační dovednosti a zkušenosti s prezentacemi
  • dobré analytické dovednosti zaměřené na sběr požadavků a pochopení potřeb zákazníka
  • business objektový přístup k trhu (nikoli produktový)
  • aktivní používání anglického jazyka (slovem i písmem)

Nabízíme

  • 13. plat (dle ročního výsledku společnosti)
  • v závislosti na výsledcích možnost služebního automobilu
  • zajímavé projekty v oblastech implementace pokročilých analytických nástrojů zajišťující rychlou adaptivnost zákazníků na aktuální tržní potřeby
  • místo výkonu práce: Praha (případně Brno)

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.