předvýběr.cz

Tester(ka) pro 3D aplikace

Zveřejněno 02.07.2019

Pro našeho klienta, firmu, která vyvíjí 3D systémy, poskytuje softwarové poradenství a smluvní služby, hledáme vhodné kandidáty na pozici Tester(ka) pro 3D aplikace.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Úzká spolupráce s dalšími členy týmu na vývoji a testování SW pro zpracování a vizualizaci 3D dat pro medicínu a mikroskopii.
  • Připravovat a analyzovat testování nových funkcionalit.
  • Tvorba testovacích scénářů a jejich údržba.
  • Rozvoj testovacího prostředí pro realizaci manuálních i automatických testů.
  • Reportování chyb.
  • Přicházet s vlastními nápady a navrhovat změny UI.

POŽADUJEME

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Alespoň základní orientace v oblasti testování SW.
  • Znalost základních principů návrhu UI a jak by měla vypadat uživatelsky přívětivá aplikace.
  • Znalost anglického jazyka písmem (v rámci práce s testovacím SW).
  • Zodpovědnost, pečlivost, svědomitost a schopnost práce v týmu.
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Zkušenosti s návrhem a testováním UI / UX - výhodou
  • Zkušenosti s testováním grafických aplikací - výhodou
  • Znalost některého ze skriptovacích jazyků (Python, apod.) - výhodou
  • Zkušenost s nástroji pro automatizované testování jako TestComplete nebo Squish - výhodou
  • Orientace v oblasti medicínských zobrazovacích metod nebo mikroskopie - výhodou

NABÍZÍME

  • Práci v rostoucí společnosti zabývající se vývojem jedinečných produktů.
  • Příležitost pro kariérní růst a seberealizaci.
  • Práci na zajímavých projektech, které opravdu pomáhají lidem.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování.
  • Odborné a jazykové vzdělávání hrazené zaměstnavatelem.
  • Home office (až 2 dny v týdnu) nebo práce na částečný úvazek (3-4 dny v týdnu).
  • Malý tým, kde lidé spolu vzájemně komunikují, podporují se a řeší společné projekty.
  • Místo výkonu práce: Brno.