předvýběr.cz

Systémový inženýr

Zveřejněno 01.07.2019

Pro našeho klienta, společnost, která realizuje projekty a dodávky v oblasti systémů pro řízení silniční dopravy a IT řešení pro chytrou mobilitu, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Systémového inženýra.

Požadavky

  • VŠ elektrotechnického směru
  • Znalost IT technologií na úrovni návrhu systémového řešení uživatelských aplikací
  • AJ slovem i písmem
  • Samostatnost
  • Komunikativnost
  • ŘP skupiny B
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. min. § 6
  • Vhodné i pro absolventy

Náplň práce

  • Trvalá analýza stavu aktuálních a nových technologií v oblasti telematických systémů
  • Aplikace systémových řešení v dopravní telematice
  • Implementace nových technologií a produktů do stávajících systémů
  • Realizace pilotních projektů s novými technologiemi v oblasti dopravní telematiky
  • Tvorba technické dokumentace a manuálů (případně jejich lokalizace) výrobků a navržených systémových řešení
  • Technická podpora servisu telematických zařízení

Nabízíme

  • Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Dobré pracovní podmínky
  • Zahraniční stáže
  • Profesionální přístup
  • Možnost osobního růstu
  • Služební automobil, telefon a notebook
  • Zaměstnanecké výhody – příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecký program od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Krč