předvýběr.cz

Servisní technik tvářecích strojů

Zveřejněno 01.07.2019

Pro našeho klienta, společnost Formetal s.r.o., dodavatele plechotvářecích strojů, působícího již 20 let na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik tvářecích strojů:

Náplň práce

  • Instalace nových strojů
  • Školení operátorů
  • Záruční a pozáruční servis strojů

Požadavky

  • Ukončené technické vzdělání
  • Znalost mechaniky
  • Praxe v technickém oboru minimálně 2 roky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Čistý rejstřík trestů

Výhodou

  • Znalost elektriky (vyhláška 50§6) výhodou
  • Znalost hydrauliky
  • Anglický jazyk

Nabídka

  • Spolupráce na HPP
  • Po zapracování služební automobil, notebook a mobilní telefon
  • Odpovídající platové ohodnocení + pololetní odměny
  • Zajímavá práce s moderními technologiemi
  • Zaškolení
  • Profesní rozvoj
  • Místo výkonu práce: V sídle firmy (Měšice) i po celé ČR

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.