předvýběr.cz

Technik v potravinářských provozech a chlazení - celá ČR

Zveřejněno 28.06.2019

Pro našeho klienta, jednoho z největších dodavatelů výrobních a zpracovatelských technologií především pro potravinářský a nápojový průmysl, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Technik v potravinářských provozech a chlazení - celá ČR.

Náplň práce

  • provádění servisu, údržby a oprav odstředivek, dekantérů a homogenizátorů převážně v potravinářských provozech jako je mlékárenství, pivovarnictví, výroba jedlých olejů atd. v rámci celé České republiky, zajištění kvalitních služeb a údržba chladírenských průmyslových systémů
  • řešení technických problémů včetně případné komunikace s interní technickou podporou
  • příprava výkazů, protokolů nebo jiné předepsané dokumentace během servisních prací
  • dodržování BOZP podle právních předpisů a interních předpisů zaměstnavatele
  • zpráva o postupu a ukončení specifikovaných servisních úloh
  • identifikace obchodních příležitostí zákazníka a její oznámení nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technické oblasti
  • předchozí zkušenost v servisu technických zařízení vítaná
  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • spolehlivost, smysl pro odpovědnost a týmovou práci
  • středně pokročilá angličtina - minimum B1 – B2, možnost spolupráce s kolegy v zahraničí
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • služební auto i pro soukromé účely
  • ubytování v případě výjezdů
  • pracovní pomůcky (telefon, pc)
  • důchodové připojištění
  • výuka angličtiny
  • místo výkonu práce: celá ČR

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.