předvýběr.cz

HR Recruiter

Zveřejněno 28.06.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je mezinárodní konzultační společností, dodávající funkční odvětvová řešení, které usnadňují přechod do digitální éry, hledáme nové kolegy na pozici HR Recruiter.

Náplň práce

  • Aktivně oslovovat kandidáty a komunikovat s nimi na sociálních sítích
  • Zjišťovat základní informace při telefonickém pre-screeningu uchazečů
  • Vést 1. kola pohovorů
  • Organizovat schůzky s kandidáty
  • Připravovat profily kandidátů
  • Nezbytné je i spravovat a validovat CRM systém
  • Komunikovat s hiring manažery napříč společností
  • Tvořit pracovní inzeráty a náborové příspěvky na sociální sítě
  • Účastnit se pracovních veletrhů na VŠ
  • Aktivně spolupracovat se sesterskými společnostmi

Požadujeme

  • Minimálně roční zkušenost se sourcingem nebo recruitmentem v IT oboru
  • Komunikativní typ, co se nebojí zvednout telefon, ale zároveň umí i naslouchat
  • Komunikativní angličtinu
  • Bezproblémovou práci s MS Office
  • Aktivní přístup k práci, smysl pro zodpovědnost, pečlivost a taky pro humor
  • Orientaci v základech pracovního práva a HR procesech

Nabízíme

  • práci na HPP
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost se na lecčem domluvit
  • 5 týdnů dovolené
  • Sport s kartou Multisport nebo zdarma zajít do Zoo či Botanické zahrady
  • Možnost výuky cizích jazyků a mnoho pravidelných firemních akcí pro rozvoj i zábavu
  • Malý tým, takže spolu intenzivně kooperují a navzájem si pomáhají
  • Pořád se děje něco nového, žádný stereotyp
  • Místo výkonu práce: Praha 8

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.