předvýběr.cz

Administrativní pracovník evidence plateb

Zveřejněno 27.06.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá profesionální správou nemovitostí, rezidenčních domů a kancelářských budov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Administrativní pracovník evidence plateb.

Náplň práce

  • Zadávání nových objektů do interního systému
  • Tvorba předpisů pro vlastníky
  • Evidence vlastníků včetně změn vlastnictví
  • Evidence platební morálky vlastníků
  • Upomínání dlužných položek
  • Stahování plateb z bank do interního systému a jejich párování
  • Zpracování ročního vyúčtování vlastníků
  • Vracení vzniklých přeplatků a vymáhání případných vzniklých nedoplatků
  • V případě špatné platební morálky příprava podkladů pro vymáhání právní cestou a následná komunikace s AK
  • Vystavení bezdlužnosti pro potřeby vlastníka
  • Následná komunikace se členy výborů SVJ, vlastníky a manažery správy jednotlivých objektů
  • Občasné návštěvy institucí
  • Vedení interní pokladny, drobná administrativa, archivace

Požadujeme

  • SŠ vzdělání nebo SOU ukončené maturitou
  • Zkušenost z oboru správy nemovitostí, rezidenčních domů a kancelářských budov velkou výhodou
  • Znalost účtování bytových družstev výhodou
  • Uživatelská znalost práce Microsoft Office (Excel, Word, Outlook), Internet, Pohoda
  • Proaktivitu, preciznost a spolehlivost, smysl pro detail

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek či OSVČ
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Mobilní telefon k soukromému použití
  • Možnost mimořádných odměn
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dlouhodobou pracovní příležitost
  • Benefity: občerstvení na pracovišti, 3 dny sick days, občasná práce z domova, 1 týden dovolené nad zákonný rámec
  • Místo výkonu práce: Praha

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.