předvýběr.cz

Soustružník

Zveřejněno 27.06.2019

Pro našeho klienta, podnik s dlouholetou tradicí ve strojírenské výrobě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Soustružník.

Náplň práce

  • Obsluha horizontálního soustruhu
  • Obsluha soustruhu karusel - určený pro obrábění obrobků velkého průměru

Požadujeme

  • Vyučení v oboru (soustružník, obráběč kovů apod.)
  • Nebo praxi min. 3 roky

Nabízíme

  • Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Práce na HPP
  • Platové ohodnocení odpovídající dle praxe, znalostí a výsledků
  • Proplácené přesčasy, stravenky
  • Čerpání firemních benefitů (příspěvek na sport a kulturu, příspěvek na důchodové připojištění, příspěvek na dopravu)
  • 25 dní dovolené
  • Nástup ihned/ dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha 9 - Vinoř

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.