předvýběr.cz

Rozpočtář/Přípravář – dopravní stavby - Praha 4

Zveřejněno 29.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výstavbu, opravy a rekonstrukce inženýrských sítí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozpočtář/Přípravář – dopravní stavby.

Náplň práce

  • vytváření obchodní části nabídek do výběrových řízení
  • příprava rozpočtu v požadovaném formátu (zpravidla Kros plus; ceníky ÚRS)
  • kompletace nabídek, obstarávání podkladů - obchodní příprava
  • vytvoření nákladové ceny
  • prohlídka stavby
  • komunikace se subdodavateli a se zadavateli stavebních poptávek
  • spolupráce při tvorbě výrobní technické dokumentace
  • podpora týmu hlavního stavbyvedoucího, spolupráce s investorem a projektantem
  • kontrola harmonogramu projektu
  • příprava podkladů pro fakturaci a komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • svědomitý a pečlivý přístup
  • velmi dobrá znalost MS Office, znalosti rozpočtových programů pro stavebnictví – ideálně Kros plus, AutoCad výhodou
  • zkušenosti s kalkulacemi ceny a přípravou rozpočtů dopravních staveb
  • pokročilá znalost práce s PC (Excel)

Nabízíme

  • přátelský kolektiv, lidský přístup
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • stabilní zázemí a jistotu úspěšné stavební společnosti, více než 20 let na trhu
  • pracovní doba pondělí – čtvrtek 7.00 - 16.15 a v pátek do 14.30
  • benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 110,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční odměny, odměny při životních jubileích, firemní akce - teambuildingy, večírky, sportovní vyžití (beachvolleyball, karta Multisport), mobilní telefon, výhodné zaměstnanecké tarify pro rodinu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • pracoviště Praha 4 - Modřany