předvýběr.cz

Fakturant-ka/Administrativní pracovník-pracovnice

Zveřejněno 25.06.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se více než 90 let zabývá správou nemovitostí, v současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici Fakturant-ka/Administrativní pracovník-pracovnice.

Náplň práce

  • účtování dodavatelských/odběratelských faktur, pokladních dokladů a interních dokladů
  • evidence majetku - zařazení, odpisy, vyřazení
  • závěrkové práce, měsíční/roční Rekonciliace rozvahových účtů na měsíční bázi
  • konfirmace závazků a pohledávek ve skupině
  • správa pohledávek
  • příprava platebních příkazů
  • zpracování bankovních výpisů a jejich zaúčtování
  • správa datové schránky
  • příprava statistických výkazů
  • administrativní činnosti – poštovní zásilky, apod.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, vhodné i pro absolventy
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost účetních předpisů a souvisejících postupů výhodou
  • dobrá znalost MS Office, znalost SW POHODA výhodou
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů, ochota vzdělávat se

Nabídka

  • práce na HPP, zázemí v rodinné společnosti
  • plat: 23 000 – 25 000 + bonusy dle výkonu
  • benefity: mobil, lítačka zdarma, občerstvení na pracovišti (káva, nápoje), 3 sick days, 20 dní dovolené
  • odpovídající zaškolení a podporu týmu
  • uplatnění získaných zkušeností, další rozvoj a vzdělání
  • místo výkonu práce – Praha 6

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.