předvýběr.cz

Projektant potrubních systémů

Zveřejněno 19.06.2019

Pro našeho klienta, významného dodavatele průmyslových kotlů v oblasti energetiky pro výrobu tepelné a elektrické energie, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektanta potrubních systémů.

Náplň práce

  • Orientace v potrubních třídách
  • Izometrie potrubních systémů
  • Zpracování výrobní a montážní dokumentace potrubí
  • Návrh zavěšení a uložení potrubí
  • Tvorba technických specifikací potrubních komponentů, závěsů, a armatur
  • Úzká spolupráce s technickým oddělením a oddělením nákupu
  • Zpracování podkladů pro navazující profese
  • Podpora nabídkové činnosti v oblasti návrhu provedení a dimenzování potrubí

Požadavky

  • Min. SŠ, VŠ strojní se zaměřením na tlaková zařízení - výhodou
  • Znalosti a zkušenosti s programem AutoCAD a balíku MS Office
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalosti zásad navrhování potrubí v oboru energetiky a petrochemie
  • Komunikační schopnosti, asertivita, schopnost řešení problémů, rozhodnost a týmová práce
  • Znalost anglického či ruského jazyka - výhodou
  • Praxe v oblasti návrhu tlakových zařízení pro energetiku - výhodou
  • Znalost norem EN 13480, ASME B31.1, ASME B31.3 - výhodou
  • Znalost programu MathCAD - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí české společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení dle zkušeností
  • Roční odměny dle výsledků projektů
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sickdays
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dětskou rekreaci
  • Penzijní spoření
  • Firmou hrazené jazykové kurzy
  • Možnost postupu v rámci oddělení
  • Vhodné i pro absolventy
  • Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.