předvýběr.cz

Stavbyvedoucí - Středočeský kraj

Zveřejněno 19.06.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na monolitické konstrukce a hrubé stavby větších rodinných domů, bytových domů, komerčních a průmyslových staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Stavbyvedoucí.

Náplň práce

  • Vedení stavby, stavebního deníku
  • Koordinace subdodavatelů na stavbě
  • Kontrola BOZP
  • Kontrola kvality prováděných prací
  • Kontrola plnění termínů uvedených v HMG,
  • Přejímka prací subdodavatelů
  • Komunikace s investorem

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání v oboru
  • Orientace v oboru stavebnictví
  • ŘP sk. B
  • Uživatelskou znalost PC – MS Office
  • Praxe v oboru - výhodou
  • Angličtina – výhodou

Nabízíme

  • Práci na IČO nebo HPP
  • Základní plat + bonusy ze zakázek
  • Koncoroční prémie – dle zisků firmy
  • Firemní mobil, notebook, automobil – i pro soukromé využití
  • Možnost příspěvku na ŽP a PP
  • Odborné vzdělávání
  • Vhodné i pro absolventy
  • Místo výkonu práce – Kolín