předvýběr.cz

Technik chlazení – Jesenice u Prahy

Zveřejněno 12.06.2019

Pro našeho klienta, servisně-obchodní organizaci v oblasti chladírenské technologie a klimatizace, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Technik chlazení – Jesenice u Prahy

Náplň práce

  • Provádění servisních prací na průmyslovém chlazení
  • Preventivní prohlídky a revize
  • Uvádění nových zařízení do provozu

Co nabízíme

  • Zázemí české stabilní společnosti
  • Práci na nejmodernějších zařízeních
  • Kvalitní profesní vybavení, k dispozici služební vůz
  • Příspěvek na stravování
  • Nadstandardní ohodnocení
  • Podpora silného a zkušeného servisního týmu
  • Místo výkonu práce: Jesenice u Prahy

Co požadujeme

  • SOU/SOŠ vzdělání v oboru elektro, strojírenství nebo chlazení
  • Orientaci v oboru chlazení
  • Vyhláška č. 50/1978, §6
  • Řidičský průkaz sk. B (ochota cestovat v rámci ČR podmínkou)
  • Spolupráci na HPP
  • Spolehlivost, zodpovědnost, schopnost komunikace se zákazníkem

Výhodou je

  • Páječský průkaz
  • Certifikát kategorie I.
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost MS Office