předvýběr.cz

Interní kvalitář

Zveřejněno 12.06.2019

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou hlubokotažných dílů z plastů pro nejrůznější použití, hledáme vhodné kandidáty na pozici Interní kvalitář.

Náplň práce

  • vstupní kontrola materiálu
  • kontrola kvality dílů ve výrobě
  • kontrola dodržování stanovených procesů
  • kontrola a třídění zablokovaných dílů
  • kontrola dodržování čistoty a pořádku
  • příprava podkladů pro zpracování interních reklamací
  • podílení se na řešení reklamací zákazníků

Požadujeme

  • minimálně SŠ s maturitou
  • znalost čtení technické dokumentace
  • základní znalost německého nebo anglického jazyka
  • samostatnost a důslednost
  • rozhodovací schopnosti
  • dobrý zrak

Nabízíme

  • zázemí stabilní německé společnosti
  • nástupní plat 27.000,- až 30.000,- hrubého měsíčně
  • příspěvek na dojíždění
  • firemní kurzy NJ
  • stravenky
  • 25 dnů dovolené
  • měsíční bonus 500,- Kč za maximální využití fondu pracovní doby
  • měsíční bonus dle hospodářského vývoje společnosti
  • místo výkonu práce: Krupka

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.