předvýběr.cz

Pracovník logistického místa

Zveřejněno 11.06.2019

Pro našeho klienta, specialistu na řízení oběhu finanční hotovosti ve společnosti, hledáme kandidáta na pozici Pracovník logistického místa. Klient jako profesionální zpracovatel hotovosti a cenin získal vedoucí postavení na českém trhu i po celém světě. V současné době zaměstnává více než 700 pracovníků na 13 místech v České republice a na Slovensku.

Náplň práce

Načítání zásilek

  • kontrola a zpracování zásilek pomocí čtecího zařízení k načítání kódů v souladu s interními postupy
  • vedení stanovené dokumentace
  • noční směna /od 21:00 hod do 5:00 hod /
  • 1x měsíčně SO+NE

Třídění zásilek

  • třídění zásilek v souladu s interními postupy
  • odpolední směna /od 14:00 hod. – do 20:00 – 22:00 hod./

Pokladna

  • kontrola a zpracování zásilek hotovosti pomocí strojů na zpracování hotovosti dle stanovených postupů
  • důsledné a pečlivé vedení stanovené dokumentace
  • odpolední směna /od 14:00 hod./
  • noční směna /od 22:00 hod./

Příjem a výdej

  • příjem a výdej zásilek jednotlivým osádkám přepravních vozidel dle stanovených postupů
  • kontrola dokladů, které souvisí s předáváním a přebíráním zásilek
  • načítání do systému
  • denní směna /od 07:00 hod. – do 19:00 hod./
  • noční směna /od 19:00 hod. – do 7:00 hod./

Hlavní pokladní

  • Přímo kontroluje práci pokladních
  • V nadefinovaných časech provádí kontrolu systému a pracovišť
  • Podílí se na organizaci práce pokladních na směně
  • Provádí přepočty hotovosti po pokladních
  • Do systémů zadává hodnoty jako podklad pro zpracování reportů
  • Provádí kontroly hotovosti v depozitech
  • Noční směna: 8 - 12 hodin dle provozu

Vedení směny

  • Odpovídá za průběh směny, organizuje práci všech zaměstnanců na směně
  • Školí nové i stávající zaměstnance dle předepsaných osnov a plánů školení a vede evidenci o těchto školeních
  • Společně s vedoucím LM vytváří a operativně přizpůsobuje plán služeb
  • Dohlíží a kontroluje dodržování platného zákona o oběhu bankovek a mincí v ČR a dodržování platných směrnic a zásad společnosti
  • Společně s vedoucím LM monitoruje efektivitu jednotlivých pracovníků a podílí se na zvyšování produktivity týmu
  • Denní a noční směna: 8 - 12 hodin dle provozu

Požadujeme

  • min. základní vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • zkušenost s prací s hotovostí je výhodou
  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na HPP, zkrácený pracovní úvazek nebo DPČ/DPP
  • příjemné pracovní prostředí
  • vhodné pro muže, ženy i důchodce
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 4 týdny dovolené + 1 týden BENEFIT DNY
  • mzda 18 000,-Kč – 31 000,-Kč (dle pracovního zařazení)
  • možnost přesčasové práce
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 10 000,-Kč
  • stravenky v hodnotě 110,-Kč / den
  • ošatné – 500,-Kč / měsíc
  • volnočasové benefity formou Cafeterie
  • benefit – sleva na pohonné hmoty
  • místo výkonu práce: PRAHA 9 – Horní Počernice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.