předvýběr.cz

Servisní a montážní technik

Zveřejněno 06.03.2019

Pro našeho klienta, prosperující společnost v oboru klimatizace a vzduchotechniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní a montážní technik.

Náplň práce

  • Servisní prohlídky a dodávky a montáž klimatizačních zařízení split, multisplit a tepelných čerpadel a vzduchotechniky¨
  • Budete zodpovědný za servisovaní, údržbu produktů a zařízení na daných projektech a spokojenost zákazníka
  • Budete identifikovat, analyzovat, diagnostikovat a opravovat systémy a produkty u zákazníka
  • Budete provádět preventivní údržbu, výměny a úpravy podle potřeb nebo žádostí zákazníka
  • Budete provádět instalace u zákazníka

Požadujeme

  • SOU - vyučení v oboru elektrikář výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe v oboru výhodou
  • Vyučení topenář nebo instalatér výhodou
  • Vyučení v oboru chlazení, vzduchotechniky nebo elektro výhodou (znalost problematiky chlazení u absolventů ze studia stačí)
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Flexibilita
  • Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou práci na projektech dodávek TZB a klimatizačních zařízení
  • Fixní plat 25-35tis/měsíc čistého
  • 4 týdny dovolené + 5 dní sick days
  • Mimopražským poskytneme ubytování
  • Nestereotypní práce (každá zakázka je řešena na základě požadavků zákazníka)
  • Malý a přátelský kolektiv
  • Zaměstnanecké bonusy (stravenky, příspěvek na sport, mobilní telefon a.j.)
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.