předvýběr.cz

Hlavní finanční účetní

Zveřejněno 06.06.2019

Pro našeho klienta, českou společnost, hledáme zajímavou(ého) kandidátku na pozici Hlavní finanční účetní.

Pracovní náplň

  • Vedení malého týmu účtárny (2 junior účetní)
  • Nastavování procesů a účetních postupů
  • Příprava přiznání DPH
  • Odpovědnost za finanční audit
  • V případě implementace nového systému ERP definování potřeb účetnictví
  • Zajištění plné zastupitelnosti na oddělení
  • Reporting nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Prokazatelná praxe na účetní pozici
  • Znalost podvojného účetnictví, daňové agendy a souvisejících předpisů
  • Aktivní přístup
  • Samostatnost, zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
  • Aktivní přístup a přátelské vystupování
  • Ochota se učit

Nabízíme

  • Práce v české společnosti s přátelským a neformálním prostředím
  • Možnost práce na HPP/IČO
  • Notebook, mobilní telefon
  • Slevy na firemní produkty
  • Firemní fitness a fyzioterapeut
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný dohodou
  • Moderní kanceláře: Praha 22

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.