předvýběr.cz

Technik elektronických systémů

Zveřejněno 31.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou, prodejem, montáží a servisem zabezpečovací techniky a kamerových systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Technik elektronických systémů (EZS, IP-CCTV, EPS, ACS).

Náplň práce

  • Instalace a servis zabezpečovacích zařízení, kamerových systémů – převážně IP, počítačových sítí a dalších slaboproudých technologií
  • Péče o stávající klienty – poskytování servisu

Požadujeme

  • SŠ/SOŠ vzdělání s maturitou technického směru - výhodou obor elektro/IT
  • Vyhláška 50, § 6
  • Nutná praxe
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost
  • ŘP skup. B

Nabízíme

  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Mobilní telefon, notebook, služební auto
  • Možnost občasného Home Office
  • Firemní akce
  • Plat 30 – 40 000,-
  • Čtvrtletní odměny
  • Ostatní benefity na dohodě
  • Působnost v Praze a Středočeském kraji
  • Lokalita kanceláří: Praha 4 – Michle